U15: Nespeky/Čerčany – Čechtice/Lukavec 2:2 (1:0)

Společný tým Nespek a Čerčan neudržel průběžné vedení 2:0 a nakonec remizoval v domácím prostředí se spojeným týmem Čechtic a Lukavce 2:2. První gól vstřelil Ivan Hořčička a druhý Šimon Bouša.

Oba týmy, jak domácí tak hosté, skončily v podzimní části shodně na předposlední příčce soutěžní tabulky, a tak se dal očekávat vyrovnaný zápas, což se nakonec potvrdilo. Úvodní gól vstřelil po hezké křídelní akci  již v 10.min Ivan Hořčička hlavou, když mu hezký centr připravil jeho spoluhráč z obrany. Vedení 1:0 vydrželo až do poločasu.

I ve druhé půli se hrál poměrně pohledný fotbal, a Šimonu Boušovi se podařilo přidat druhý gól a zajistit pro svůj tým vedení 2:0. Bohužel v závěru utkání soupeř vstřelil dva góly a uzavřel gólový účet na konečných 2:2.

Góly: Hořčička I., Bouša Š.

Sestava: Chaban J. – Gorol M., Jirásek M., Jiruš M., Lipčák F., Svoboda L., Šiňor P., Ebenstreit J., Bouša Š., Cajthaml A., Juránek M., Horčička I., Vorálek T.;