A-tým: TJ Klíčany – TJ Nespeky 4:0 (1:0)

Áčko nezvládlo zápas v Klíčanech, po rychle obdrženém gólu se náš výkon sice dočasně zlepšil a měli jsme šance na to, abychom výsledek otočili, ale v úvodu druhého poločasu jsme inkasovali podruhé a od té chvíle už dominovali pouze domácí. V závěru jsme navíc obdrželi další dvě laciné branky a domů jsme se vraceli s nelichotivým výsledkem 4:0

článek se připravuje

Utkání v Klíčanech hodnotil trenér mužstva Jarda Tesař: „před utkání jsme kladli důraz na to, abychom se vyvarovali zbytečných standardních situací, neboť víme, že v těch je soupeř silný. Přesvědčili jsme se o tom loni na podzim. Třetí minuta utkání, zbytečná standardka, gól a prohráváme 1:0. Chvíli nám trvalo, než jsme se z toho vzpamatovali, ale dalších 25.min, až do konce prvního poločasu jsme byli lepší. Vytvořili jsme si dvě obrovské šance, z nichž zejména tu první jsme měli proměnit. Byl to kvalitní, dobře udělaný útok, ale bohužel jsme trefili pouze tyč. Poločas tedy 1:0 a zápas byl pořád otevřený. V kabině jsme si zopakovali, čeho se chceme vyvarovat a naopak jsme chtěli navázat na závěr druhé půle, která byla z naší strany dobrá. Začátek druhé půle, hráč u postranní čáry, zády k bráně, nemůže nás ohrozit, my do něj vlítneme, a ze standardní situace prohráváme 2:0. Od této chvíle se hra rapidně změnila a domácí byli lepším týmem. Sice jsme se snažili ještě změnou rozestavení nějak vrátit do zápasu, ale to se nepovedlo. V závěru jsme si dali ještě dva góly pomalu sami. Kromě těch 25-ti minut z konce prvního poločasu jsme v Klíčanech nepředvedli vůbec nic, a když nedokážeme proměnit naše šance, tak nemůžeme chtít venku bodovat.“