Category: Sezóna 2018/2019

Konečná tabulka 2018 – SG

Konečná tabulka 2018

  Družstvo Záp. + 0 Skóre Body
1 TJ Sokol Nespeky 12 10 1 1 60:21 31
2 SK Chocerady 12 10 0 2 53:27 30
3 FK Říčany 12 5 1 6 29:40 16
4 FC Jevany 12 5 0 7 38:33 15
5 Sokol Struhařov 12 4 2 6 27:42 14
6 Stříbrná Skalice 12 3 1 8 21:39 10
7 FK Sázava 12 2 1 9 15:41 7

 

tabulka – jaro 2018

  Družstvo Záp. + 0 Skóre Body
1 TJ Sokol Nespeky 6 5 1 0 28:12 16
2 SK Chocerady 6 5 0 1 34:12 15
3 FC Jevany 6 3 0 3 17:12 9
4 Sokol Struhařov 6 2 2 2 17:22 8
5 FK Říčany 6 1 1 4 14:23 4
6 Stříbrná Skalice 5 1 1 3 07:19 4
7 FK Sázava 5 0 1 4 05:22 1

 

tabulka – podzim 2018

  Družstvo Záp. + 0 Skóre Body
1 TJ Sokol Nespeky 6 5 0 1 32:9 15
2 SK Chocerady 6 5 0 1 19:15 15
3 FK Říčany 6 4 0 2 15:17 12
4 FC Jevany 6 2 0 4 21:21 6
5 Sokol Struhařov 6 2 0 4 10:20 6
6 Stříbrná Skalice 7 2 0 5 14:20 6
7 FK Sázava 7 2 0 5 10:19 6

SG: SK Chocerady – TJ Nespeky 4:6 (0:2)


Posázavská liga starých gard pokračovala třetím podzimním kolem. V neděli odpoledne se proti sobě postavili dosud neporažené Chocerady a druhé Nespeky. Přestože jarní souboj v Nespekách jasně vyhráli Chocerady, tak tentokrát byl průběh úplně jiný. V průběhu druhého poločasu jsme vedli už 4:0, nicméně konečné skóre se zastavilo na stavu 4:6 v náš prospěch.

Pokračovat ve čtení “SG: SK Chocerady – TJ Nespeky 4:6 (0:2)”

Konečná tabulka 2018-19 – Mladší žáci

JARO 2019, skupina A

  Družstvo Záp. + 0 Skóre Body
1 FC Sellier & Bellot Vlašim,z.s. “C” 12 11 1 0 68:24 34
2 TJ Sokol Pravonín / TJ Sokol Kondrac z.s. 12 10 0 2 50:29 30
3 Fotbalový klub Soběhrdy, z. s. 12 9 1 2 62:17 28
4 TJ Sokol Dolní Kralovice, z.s. 12 5 4 3 36:35 19
5 TJ Sokol Čechtice,  / FC Křivsoudov, z.s. 12 6 0 6 53:31 18
6 TJ Sokol Sedlec-Prčice, z.s. 12 6 0 6 51:34 18
7 TJ Jawa Pecerady, z.s. 12 5 1 6 52:71 16
8 SK Benešov z.s. 12 4 2 6 50:60 14
9 TJ Sokol Teplýšovice z.s. 12 4 2 6 32:46 14
10 SK Posázavan Poříčí nad Sáz. z.s. 12 4 1 7 22:39 13
11 TJ Svoboda Ratměřice, z.s. 12 4 1 7 32:53 13
12 TJ Sokol Nespeky, z.s. / SK Pyšely 12 2 0 10 29:59 6
13 SK Bystřice, z.s. 12 1 1 10 19:58 4

 

PODZIM 2018, skupina A

  Družstvo Záp. + 0 Skóre Body
1 TJ Sokol Sedlec-Prčice, z.s. 11 10 1 0 87:14 31
2 SK Benešov z.s. 11 9 1 1 66:28 28
3 TJ Jawa Pecerady, z.s. 11 7 1 3 44:32 22
4 TJ Sokol Nespeky, z.s. / SK Pyšely 11 6 2 3 42:29 20
5 SK Bystřice, z.s. 11 6 1 4 55:40 19
6 SK Posázavan Poříčí nad Sáz. 11 5 3 3 59:24 18
7 FK Týnec nad Sázavou z.s. 11 5 0 6 30:27 15
8 SK Olbramovice z.s. 11 4 0 7 29:64 12
9 TJ VLTAVAN KŘEČOVICE z.s. 11 3 2 6 27:34 11
10 TJ Sokol Netvořice 11 2 1 8 33:62 7
11 TJ Sokol Mezno, spolek 11 2 0 9 32:73 6
12 TJ Sokol Neveklov, spolek 11 1 0 10 7:84 3

Archiv sezón ml. žáků

sezóna soutěž umístění trenér
2019-20 JARO – nedohráno, (koronavir) Vošický M.
2019-20 OP 7+1, skupina A – PODZIM 3.místo (14) Vošický M.
2018-19 OP 7+1, skupina A – JARO  12.místo (13) Vošický M.
2018-19 OP 7+1, skupina A – PODZIM  4.místo (12) Vošický M.
2017-18  —
2016-17  —
2015-16 OP 7+1 (Nespeky) 9.místo (13) Páša R.
2014-15 OP 7+1 (Nespeky) 5.místo (10)
2013-14 OP 7+1 (Čerčany) 6.místo (8)
2012-13 OP 7+1 (Čerčany) 5.místo (6)
2011-12  —
2010-11  —
2009-10 1.A třída, sk.C (Čerčany) 9.místo (13)  Greš J., Klauz M.
2008-09 1.A třída, sk.C (Čerčany) 5.místo (14)
2007-08 1.A třída, sk.C (Nespeky)  6.místo (14)
2006-07
2005-06
2004-05

Archiv sezón ml.přípravky

sezóna soutěž umístění trenér
2019-20
2019-20 OP 4+1, turnaje, sk.A – PODZIM  Rublič L./ SK Pyšely
2018-19 OP 4+1, turnaje, sk. E – JARO  4.místo (4)  Rublič L.
2018-19 OP 4+1, turnaje, sk. A – PODZIM  4.místo (4)  Rublič L.
2017-18  —
2016-17 OP 4+1, turnaje, sk.C – JARO 1.místo (4) Vošický M.
2016-17 OP 4+1, turnaje, sk.B – PODZIM 2.místo (4) Müller P.
2015-16 OP 4+1, turnaje, sk.C – JARO 1.místo (4) Müller P.
2015-16 OP 4+1, turnaje, sk.B – PODZIM 3.místo (4) Müller P.
2014-15 OP 5+1, skupina B turnaje (5)
2013-14 OS 5+1, skupina B   turnaje (5)
2012-13 OP 5+1, skupina B  turnaje (5)
2011-12 OP 5+1, skupina A  turnaje (5)
2010-11 OP 7+1, skupina A  4.místo (5)
2009-10 A-tým – OP 6.místo (9)
2009-10 B-tým – OP 6.místo (9)
2008-09 OP (Čerčany) 7.místo (9)
2007-08 OP (Čerčany)  5.místo (10)
2006-07
2005-06
2004-05

Konečná tabulka 2018-19 – Mladší přípravka

JARO 2019, skupina E

  Družstvo Záp. + 0 Skóre Body
1 TJ Úročnice Benešov, z.s. 12 12 0 0 99:45 36
2 FC Sellier & Bellot Vlašim,z.s. “B” 12 7 0 5 77:57 21
3 TJ Jawa Pecerady, z.s. 12 5 0 7 71:72 15
4 TJ Sokol Nespeky, z.s. 12 0 0 12 40:113 0

 

PODZIM 2018, skupina A

  Družstvo Záp. + 0 Skóre Body
1 SK Benešov – Mládež z.s. 12 10 0 2 122:42 30
2 FK Týnec nad Sázavou z.s. 12 8 0 4 87:57 24
3 FC Sellier & Bellot Vlašim,z.s. “B” 12 5 1 6 74:79 16
4 TJ Sokol Nespeky, z.s. 12 0 1 11 23:128 1

Konečná tabulka 2018-19 – Dorost

    Tým Z V PP P Skóre B
1.   TJ Sokol Zvole 26 21 3 2 154:36 66
2.   TJ Úročnice 26 19 3 4 139:55 60
3.   TJ Slovan Hradištko 26 19 0 7 101:40 57
4.   Sokol Nespeky 26 18 2 6 93:47 56
5.   TJ Sokol Ostředek 26 16 2 8 85:70 50
6.   Sokol Pravonín 26 15 1 10 74:45 46
7.   TJ Sokol Trhový Štěpánov 26 10 5 11 66:53 35
8.   SK Bystřice 26 10 5 11 71:69 35
9.   SK Rapid Psáry 26 11 0 14 104:77 34
10.   FK Týnec n.Sázavou B 26 11 0 14 85:111 34
11.   TJ Sokol Mezno 26 7 1 18 80:99 22
12.   Sokol Chotýšany 26 4 1 21 32:133 13
13.   TJ Sokol Jankov 26 4 1 21 44:176 13
14.   TJ Slavoj Čerčany 26 4 0 22 37:154 12

Konečná tabulka 2018-19 – Starší přípravka

JARO 2019, skupina A

  Družstvo Záp. + 0 Skóre Body
1 TJ Sokol Dolní Kralovice, z.s. 10 10 0 0 100:34 30
2 TJ Sokol Zdislavice z.s. 10 7 2 1 72:36 23
3 SK Benešov z.s. 10 7 1 2 85:43 22
4 TJ Sokol Nespeky, z.s. 10 7 0 3 71:58 21
5 TJ Vltavan Křečovice z.s. 10 6 0 4 56:37 18
6 FC Křivsoudov, z.s. 10 5 0 5 50:62 15
7 TJ Sokol Senohraby 10 4 1 5 59:57 13
8 TJ Sokol Přestavlky 10 2 1 7 43:66 7
9 TJ Sokol Vrchotovy Janovice z.s. 10 2 0 8 24:79 6
10 Sokol Maršovice z. s. 10 1 1 8 29:47 4
11 TJ Sokol Velíš, z.s.  10 1 0 9 32:102 3

 

PODZIM 2018, skupina A

  Družstvo Záp. + 0 Skóre Body
1 Fotbalový klub Soběhrdy, z. s. 9 9 0 0 80:12 27
2 FK Týnec nad Sázavou z.s. 9 7 1 1 64:24 22
3 TJ Sokol Teplýšovice z.s. 9 6 0 3 65:35 18
4 SK Posázavan Poříčí nad Sáz. z.s. 9 6 0 3 59:31 18
5 TJ Sokol Nespeky, z.s. 9 5 1 3 73:39 16
6 TJ Sokol Senohraby 9 3 0 6 48:61 9
7 SK Benešov z.s. 9 3 0 6 50:71 9
8 Sokol Zaječice, z.s. 9 2 0 7 26:72 6
9 TJ Sokol Krhanice 9 2 0 7 33:86 6
10 TJ Jiskra Struhařov,z.s. 9 1 0 8 30:97 3