U9: Turnaj v Týnci nad Sázavou – 4.místo


Mladší přípravka odehrála svůj první „mistrovský“ turnaj. A i když jsme ve všech utkání vysoko prohráli, tak každý hráč si zaslouží velkou pochvalu za snahu a bojovnost.

Účinkování na turnaji hodnotil trenér mužstva Luděk Rublič: „každý kdo někdy začínal s fotbalem si to jistě pamatuje, vysoké porážky, jednoznačná převaha soupeře, bezmoc, slzy v očích, … Ano, zažili jsme to všichni a teď si tím prochází moji svěřenci. Je pravda, že všichni naši soupeři k nám byly shovívavý, někteří trenéři vedli své hráče k tomu, aby se více zaměřili na kombinaci a držení míče, než aby stříleli góly, jiní proti nám postavili spíše ty „slabší“ hráče, anebo těch gólů bylo tolik, že se výsledek zápasu na konci odhadoval. Naše mužstvo je úplně nové, všichni hráči a hráčky začali s fotbalem až letos po prázdninách, dvě děvčata dokonce přišli ve čtvrtek na první trénink a v pátek již s námi jeli na turnaj. Bude to nějakou chvíli trvat, než se naučíme ty základní věci, ale pevně věřím, že s každým dalším tréninkem budeme lepší a lepší. Určitě se jednou dočkáme toho, že se z vítězství bude radovat my.“

Více foto z týneckého turnaje mladších přípravek najdete zde: