U11: Krhanice – Nespeky 7:18 (4:11)

Starší přípravka odehrála po delší době zápas, ve kterém jsem mohl hráče více chválit, než tomu bylo v předešlých zápasech. Především v útočné fázi jsme hráli relativně dobře, naopak v blízkosti naší brány jsme se dopouštěli řady zbytečných chyb.

Utkání hodnotil trenér mužstva Luděk Rublič: „podle dosavadních výsledků by se mohlo zdát, že můžeme být s naším vstupem do soutěže spokojeni, ale já to tak rozhodně necítím. V minulých zápasech jsme nehráli dobře, a i když jsme dělali body, tak většina hráčů hrála hluboko pod své možnosti. Jsem rád, že si hráči vzali mé slova k srdci a nejen v tomto zápase, ale i v tréninku, byl vidět určitý progres. Především Dominik Lindner byl v mých očích hodně kritizován, ale dnes to byl hlavně on, díku komu jsme odehráli solidní utkání. Hráče bych chtěl pochválit hlavě za chování v útočné fázi, tam jsme hráli poměrně dobře, a odměnou nám za to bylo spoustu vstřelených gólů. Na druhou stranu v obraně jsme udělali relativně hodně chyb. Zpočátku to byly chyby spíše individuální, ale s postupem času, jak se měnilo skóre, jsme si opět začínali hrát, co jsme zrovna chtěli. Každopádně, po delší době, jsem měl z utkání dobrý pocit. Kromě Dominika Lindnera, si pochvalu zaslouží i Dominik Dudík, Adam Petrášek a za druhý poločas i Jirka Jedlička. Z nových hráčů mě potěšil, hlavně v prvním poločase, Kuba Šebesta.“

Více foto ze zápasu Krhanice – Nespeky najdete zde: