U11-B: Poříčí n.Sáz. – Nespeky B 5:6 (2:3)

V úterý 24.dubna sehrála přípravka B přátelské utkání v Poříčí. Ve velmi vyrovnaném utkání jsme nakonec zvítězili těsně 6:5. Dvakrát se trefil Kája Hruška, a po jedné brance přidali Natka Králíčková, Dan Páša, Tomáš Vošický a Marek Troníček.

Vzhledem k tomu, že přípravka B má následující dva víkendy volno, tak jsme pro kluky domluvili přátelák v nedalekém Poříčí. B-tým doplnili ještě Kuba Řehák a Tomáš Vošický, všichni ostatní hráči A-týmu měli v Nespekách trénink. Trenérem mužstva pro toto utkání byl Martin Vošický, který rozdělil hráč na dvě vyrovnané skupinky, které pravidelně střídal.

Trenérem mužstva pro tento zápas byl Martin Vošický: „Oboustranně bojovné a vyrovnané utkání plné nasazení od všech hráčů obou mužstev. V prvním poločase v bráně nastoupila naše nová posila Natálka Králíčková, která předvedla několik velmi pěkných zákroků při střelách do horní poloviny brány. Dařila se jí  i rozehra nohou. Hra v poli střídala pěkně momenty se slabšími, jak to při vyrovnaném utkání bývá. Zvláště Kuba Řehák a oba Tomášové zaslouží pochvalu za fotbalové řešení situací, kdy se nebáli zkusit přejít jeden na jednoho. Kájovi se povedlo několikrát velice pěkně projít po pravé straně a kvalitně zakončit.  Do několika dobrých šancí se svojí šikovnosti probojoval Dan Páša, škoda že po ztrátě  míče  nepřepne na rychlé bránění. Za poctivě odbojované utkání zaslouží pochvalu všichni  hráči.“

Sestava: Řehák J. – Siebert L., Jantač T., Páša D., Petrášek A., Mach O., Vošický T., Hruška K., Králíčková N., Troníček M.;

Produktivita v dnešním utkání (gól + asistence):
2 body (2+0)                      Hruška Karel
2 body (0+2)                      Siebert Ladislav
1 bod (1+0)                        Vošický Tomáš
1 bod (1+0)                        Páša Daniel
1 bod (1+0)                        Troníček Marek
1 bod (1+0)                        Králíčková Natálie
1 bod (0+1)                        Jantač Tomáš

více foto ze zápasu SK Posázavan Poříčí n.S. – TJ Nespeky najdete zde: