U19: Úročnice – Nespeky 3:5 (2:1)

Starší dorost odehrál své první přátelské utkání, které bylo současně i „generálkou“ na jarní část mistrovské soutěže. Díky zlepšené druhé půli nakonec zvítězil nad druhým týmem Okresního přeboru 5:3. Gólově se prosadili 2x Vašek Budík a po jedné brance přidali Martin Tůma, Šimon Doležal a Vojta Kuželka.

Podrobné hodnocení utkání najdete na webu dorostu zde

Utkání hodnotil Jaroslav Myslivec, trenér mužstva: „přestože to byla generálka na první mistrák, tak to bylo bohužel poprvé, co jsme se sešli v takovém počtu a to nám ještě chyběli tři hráči základní sestavy. Naše hra nebyla dobrá, po většinu zápasu jsme herně tahali za kratší konec. V závěru zápasu se projevila naše větší zkušenost v zakončení, a tak jsme utkání výsledkově zvládli, ale po herní stránce to nebylo ono. O trochu lepší to bylo ve druhém poločase, když jsme změnili rozestavení a Tůma se zatáhl do zálohy, ale je vidět, že nás čeká ještě hodně práce“

Sestava: Honza Kříž – Honza Myslivec, David Straka, Přemek Pilař, Šimon Doležal – Matěj Pavlíček, Lukáš Doležal, Vojta Kuželka, Honza Cháb – Martin Tůma, Lukáš Kulhavý, střídající: Vašek Budík, Pepa Chaban

Góly: 2x Budík V., 1x Tůma M., 1x Doležal Š., 1x Kuželka V;

více foto ze zápasu dorostu Úročnice – Nespeky najdete zde: