KP: Nové Strašecí – Nespeky A 4:0 (3:0)

Ve 2.kole Krajského přeboru cestoval náš tým do Nového Strašecí, kde výsledkově nezvládl svůj zápas a prohrál vysoko 4:0.

 

V prvním poločase se domácí prosadili hned třikrát a v podstatě rozhodli o vítězi tohoto utkání. Nejprve se v 11.min po rohovém kopu prosadil domácí Petr Duchoň a bylo to 1:0. O čtvrt hodiny později jsme chybovali v rozehrávce a soupeř se poměrně zadarmo dostal k samostatnému úniku, který bez větších problémů proměnil Ducár 2:0. Hned v zápatí přišel třetí gól z kopačky Patrika Svobody a do kabin se odcházelo za stavu 3:0

Ve druhém poločase padl už jen jeden gól. Bohužel opět do naší branky.  Stejně jako u druhého gólu, i tentokrát jsme byli nepřesní v rozehrávce, soupeř se poměrně lacino dostal do přečíslení tři na dva, které vyřešil jak z učebnice a uzavřel na konečných 4:0.

 

hodnocení zápasu v

 

Foto ze zápasu SK Nové Strašecí – TJ Nespeky najdete zde  Foto: Jiří Duchoň

 

Komentář k utkání na facebooku SK Nové Strašecí: