PU: SK Kamenice – TJ Nespeky B 5:2 (1:2)

Ve druhém přátelském utkání jsme se utkali s týmem SK Kamenice, hrající III. třídu na okrese Praha východ. Ani tentokrát jsme nedokázali udržet poločasové vedení a opět jsme vysoko prohráli, tentokrát 5:2

V prvním poločase se hrálo vyrovnané utkání, ve kterém si oba týmy dokázaly vytvořit několik gólových příležitostí.  Na naší straně nás několikrát skvělými zákroky podržel brankář Drážek, naopak na v útočné fázi se dvakrát prosadil střelou z dálky Patrik Kopecký, který zajistil našemu týmu vedení 0:2. Ještě do poločasu se podařilo domácím snížit na 1:2.

Ve druhé půli začali mít postupně navrch domácí, kteří nejen že brzy vyrovnali, ale postupně otočili výsledek zápasu ve svůj prospěch. Skóre se zastavilo na stavu 5:2.

Sestava: Drážek V. – Rublič L. (st.), Kadeřábek J., Kučera T., Kopecký P. – Hubička M., Myslivec J., Presl F., Kadeřábek P. – Rublič L. (ml.), Hýbek J.

Střídali: Myslivec Jan, Cháb J.

Góly: 2x Kopecký P.