KP: Nespeky A – Sokol Libiš 1:3 (0:1)

První mistrovské utkání v Krajském přeboru naši hráči výsledkově nezvládli. V samotném závěru jsme obdrželi dvě rychlé branky a prohráli jsme 1:3

 

V prvním poločase se hrálo převážně na polovině našeho soupeře. Domácí si vytvořili několik velmi dobrých příležitostí. Tu největší měl Tomáš Krejza, který cca po čtvrt hodině hry prošel středem hřiště a cca z 20 metrů povedenou střelou trefil břevno Libišské branky. Soupeř ohrozil naší branku poprvé až v závěru první půle, ovšem přehození našeho brankaře znamenalo vedení 0:1.

Ve druhém poločase Nespeky vyrovnaly z pokutového kopu po faulu na Davida Peštu 1:1. S postupem času získávali hosté mírnou herní převahu, což dokázali v samotném závěru zúročit dvěma slepenými góly a vyhráli 1:3

 

 

Hodnocení zápasu v

více fotografií ze zápasu Nespeky – Libiš zde

 

Hodnocení zápasu očima našeho soupeře:

 

Fotogalerie vytvořená naším soupeřem. Foto Antonín Čvančara