Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Match Schedule: TJ Kunice | 1.A třída dorostu - 2017/18


MD Match Name Date Time Home Team       Away Team Result  
1 Round 1 30.08.2017 10:15 h Slavoj Čerčany - TJ Kunice1 - 7 Won
2 Round 2 28.09.2017 10:15 h TJ Kunice - FK Bílkovice2 - 1 Won
3 Round 3 26.08.2017 10:15 h SK Úvaly - TJ Kunice4 - 2 Lost
4 Round 4 06.09.2017 18:00 h TJ Kunice - SK Kostelec u Kř.4 - 6 Lost
5 Round 5 10.09.2017 10:15 h SK Zeleneč - TJ Kunice11 - 0 Lost
6 Round 6 16.09.2017 10:15 h TJ Kunice - Sedlec Prčice4 - 2 Won
7 Round 7 23.09.2017 10:15 h SK Votice - TJ Kunice6 - 0 Lost
8 Round 8 30.09.2017 10:15 h TJ Kunice - Slavia Jesenice2 - 6 Lost
9 Round 9 08.10.2017 10:15 h FC Jílové - TJ Kunice14 - 2 Lost
10 Round 10 14.10.2017 10:15 h TJ Kunice - Sokol Teplýšovice1 - 3 Lost
11 Round 11 04.11.2017 11:00 h TJ Nespeky - TJ Kunice3 - 2 Lost
12 Round 12 25.11.2017 10:15 h Týnec n.Sáz. - TJ Kunice3 - 2 Lost
15 Round 15 18.11.2017 10:15 h TJ Kunice - TJ Mukařov3 - 4 Lost
16 Round 16 10.03.2018 17:00 h TJ Kunice - Slavoj Čerčany5 - 0 Won
17 Round 17 01.05.2018 10:15 h FK Bílkovice - TJ Kunice2 - 0 Lost
18 Round 18 25.03.2018 10:00 h TJ Kunice - SK Úvaly11 - 4 Won
19 Round 19 31.03.2018 10:15 h SK Kostelec u Kř. - TJ Kunice4 - 5 Won
20 Round 20 07.04.2018 10:15 h TJ Kunice - SK Zeleneč2 - 6 Lost
21 Round 21 15.04.2018 10:00 h Sedlec Prčice - TJ Kunice0 - 1 Won
22 Round 22 21.04.2018 10:15 h TJ Kunice - SK Votice4 - 4 Draw
23 Round 23 29.04.2018 10:15 h Slavia Jesenice - TJ Kunice0 - 2 Won
24 Round 24 05.05.2018 10:15 h TJ Kunice - FC Jílové0 - 11 Lost
25 Round 25 12.05.2018 11:00 h Sokol Teplýšovice - TJ Kunice3 - 0 Lost
26 Round 26 03.06.2018 10:15 h TJ Kunice - TJ Nespeky6 - 1 Won
27 Round 27 26.05.2018 10:15 h TJ Kunice - Týnec n.Sáz.7 - 0 Won
30 Round 30 17.06.2018 10:15 h TJ Mukařov - TJ Kunice1 - 6 Won

A-tým: Nadcházející zápas

Datum ne, 10. bře. 2019 Beginn 14:30
SK Lhota
SK Lhota
-:- TJ Nespeky
TJ Nespeky

A-tým: Minulé kolo

A-tým: Tabulka

Krajský přebor - 2018/19

# Team Zápasů Body
1 Slaný 15 35
2 SK Poříčany 15 35
3 Lhota 15 33
4 Kutná Hora 15 31
5 Vykáň 15 28
6 Nespeky 15 26
7 Poříčí n.Sáz. 15 25
8 Hřebeč 15 24
9 Libušín 15 18
10 Hvozdnice 15 18
11 Tuchlovice 15 17
12 TJ Klíčany 15 16
13 Sp. Příbram 15 16
14 Poděbrady 15 15
15 Nové Strašecí 15 12
16 Velim 15 11

B-tým: Nadcházející zápas

B-tým: Minulé kolo

B-tým: Tabulka

Okresní přebor - 2018/19

# Tým Zápasů Body
1 Týnec n.S. 13 33
2 Křivsoudov 13 30
3 Olbramovice 13 28
4 Mezno 13 28
5 Postupice 13 24
6 Chotýšany 13 20
7 Dol. Kralovice 13 20
8 Maršovice 13 17
9 Vrch. Janovice 13 16
10 Jankov 13 13
11 Pravonín 13 12
12 Nespeky B 13 12
13 Přestavlky 13 10
14 Čerčany 13 3

U19: Nadcházející zápas

U19: Minulé kolo

U19: Tabulka

OP dorost - 2018/19

# Tým Zápasů Body
1 Úročnice 13 31
2 Nespeky 13 31
3 Hradistko 13 30
4 Zvole 13 29
5 Pravonín 13 25
6 Ostředek 13 24
7 Bystřice 13 20
8 Psáry 13 12
9 Trh. Štěpánov 13 12
10 Mezno 13 12
11 Týnec B 13 12
12 Chotýšany 13 10
13 Jankov 13 10
14 Čerčany 13 9

SG: Nadcházející zápas

SG: Minulé kolo

SG: Tabulka

Stará garda - Jaro 2018

# Tým Zápasů Body
1 Nespeky 12 31
2 Chocerady 12 30
3 Říčany 11 13
4 Jevany 11 12
5 Struhařov 9 11
6 Stř.Skalice 12 10
7 Sázava 11 7