U9-N: Turnaj ve Vrchotových Janovicích

Třetí turnaj sehrála v sobotu 13.4. mladší přípravka Nespek ve Vrch. Janovicích.  Opět nám přálo počasí a turnaj si všichni užili. Turnaj začali naše děti těsnou prohrou s Vrch. Janovicemi  3-4. Poté ale již Nespeky nezaváhaly a zbylé tři zápasy vyhrály. Postupně jsme porazili Úročnici 7-3, sdružené mužstvo Miřetic a Pravonína 3-2 a v posledním zápase tým Drachkova 1-0. Celkem jsme skončili na druhém místě. O naše branky se podělili Vojta Rublic 5x, Ondra Ryndak 3x, Patrik Svoboda 3x, Dominik Ryndak 2x a Amálka Rosenvaldova 1x.

 

Výsledky našich zápasů:

Nespeky – Vrch. Janovice 2-3
Nespeky – Úročnice 7-3
Nespeky – Miřetice/Pravonín  3-2
Nespeky – Drachkov 1-0

Celkové pořadí:

  1. Vrch. Janovice
  2. Nespeky
  3. Drachkov
  4. Miřetice/Pravonín
  5. Úročnice