Chtělo by se říci, že jsme splnili „povinnost“ a v domácím utkání s předposledním Novým Strašecím jsme utrpěli vítězství 3:1. Výsledek zápasu se nerodil vůbec lehce. Do vedení šel náš soupeř, který se ve 12.min prosadil ze standardní situace hlavou. Do zápasu nás vrátila až individuální chyba hostujícího hráče a Pešta v závěru poločasu vyrovnal. V 67.min posoudil rozhodčí zákrok na našeho hráče jako nedovolený a z penalty otočil výsledek Míla Klauz. Rozhodující branku vstřelil 5 minut před koncem Standa Peterka.

První výraznější šance byla k vidění v 11.minutě. Nedaleko půlící čáry prohrál Pešta důrazný souboj s hostujícím Ducárem, který se následně dostal i do zakončení a jeho nebezpečná střela mířila jen těsně mimo Drážkovi branky. Ovšem z následného rohu si na přední tyč seběhl Jiří Kapek a otevřel gólový účet – hosté vedli 0:1. Dvě obrovské šance měl ve 26. a ve 30.minutě Mára Večera. V obou případech si krásně našel centrovaný míč a hlavou střílel jen těsně vedle. V závěru poločasu šli hosté do rychlého přečíslení tři na dva, ale k zakončení se nedostali a o chvilku později chyboval jeden z nejzkušenějších hráčů soupeře Jan Ducár, který lehce ztratil míč a Pešta střelou na zadní tyč vyrovnal na 1:1.

Hned v úvodu druhého poločasu poslal milimetrový centr Petr Mikolanda, ale Mára Večera přehodil nejen vybíhajícího brankáře, ale i branku. 50.minuta nabídla šance na obou stranách. Nejprve hostující Trnka obešel našeho gólmana, ale jeho střelu z úhlu zastavil Burian, a o pár vteřin později na druhé straně vychytal hostující brankář našeho Peterku. Velmi důležitý moment z hlediska výsledku se odehrál v 65. minutě. Střílený centr Pešty zakončoval „z první“ Mára Večera, ovšem hostující obránce ve snaze zablokovat jeho střelu si počínal nedovoleně a rozhodčí Chládek bez váhání ukázal na penaltový puntík. Pokutový kop proměnil Míla Klauz. V následujících 20-ti minutách měl navrch náš soupeř, který si vytvořil čtyři velmi dobré příležitosti ke skórování, ale ve třech případech netrefil bránu a jednou skvěle zasáhl Drážek. Pět minut před koncem definitivně rozhodl o našem vítězství Standa Peterka, který své sólo proměnil a uzavřel na konečných 3:1

Prosba na soupeře SG

z důvodu vedení kompletní tabulky žádám hráče, funkcionáře či fanoušky ostatních týmů staré gardy, aby mi po skončení utkání poslali konečný výsledek jejich zápasu (nejlépe SMS nebo WhatsApp na tel. 725 702 868). Není nutné u týmů, kteří zveřejňují své výsledky na klubovém webu. Děkuji.