U19: Týnec n.Sáz. „B“ - Nespeky 0:8 (0:3)

Poněkud netradiční zápas odehrál dorost v neděli v Týnci. Soupeř nás v týdnu požádal o přeložení zápasu z důvodu nedostatku hráčů (souběh s dorostem A i se SŽ). Vzhledem k tomu, že jsme se na náhradním termínu nedohodli, tak jsme nastoupili ve stejném počtu, jako soupeř. V utkání které se hrálo 9 na 9 jsme vyhráli vysoko 8:0.

U19: Čerčany - TJ Nespeky 0:12 (0:9)

Dorostenci v posledním utkání sezóny vyhráli vysoko v Čerčanech 12:0. Ta hlavní gólová smršť přišla cca po čtvrt hodině hry, kdy v rozmezí 25 min padlo hned osm branek. S postupem času úroveň zápasu postupně upadala a závěr se dohrával v klidném tempu.

U19: Nespeky – Mukařov 2:5 (0:2)

Dorost nezvládl domácí utkání s Mukařovem a po mdlém výkonu prohrál 2:5. V prvním poločase jsme dostali v rozmezí jedné minuty dva rychlé góly a hned na začátku druhého třetí. Následně již oba týmy přidaly po dvou brankách a zápas skončil 2:5 ve prospěch soupeře. Škoda jen, že si soupeř pomohl k vítězství nefér způsobem, když na postu stopera s číslem 10 nastoupil Ondřej Fazekáš, který již do dorostenecké kategorie nepatří.

U19: Kunice - Nespeky 6:1 (2:0)

Dorost nezvládl zápas s Kunicemi a prohrál na jeho hřišti 6:1. Naší jedinou branku vstřelil po hodině hry Dan Vošický, když snižoval na 3:1, pak už dávali góly jen kuničtí.

U19: SK Úvaly - TJ Nespeky 1:2 (0:0)

Starší dorost potvrdil roli favorita a v dohrávce 17.kola zvítězil na hřišti třináctých Úval 2:1. Všechny gól padly až po změně stran, nejprve se trefili Honza Cháb a Dan Vošický, a deset minut před koncem vstřelil soupeř kontaktní gól, ale víc už nestihl.

U19: TJ Nespeky - Týnec n.Sáz 1:1 (1:1)

Výsledek dnešního zápasu dorostu zůstává zcela ve stínu nepříjemné události z konce utkání, kdy došlo vážnému zranění dvou hráčů. Po střetu našeho brankáře a s hostujícím útočníkem byli oba hráči ošetřováni záchrannou službou. Našemu hráči pomohlo ošetření na místě, bohužel mladý týnecký hráč skončil v nemocnici, kde se podrobil operaci. Přejme oběma klukům brzké uzdravené a rychlý návrat na fotbalové trávníky.

U19: TJ Nespeky - Bílkovice 1:0 (1:0)

V úterý 8.5 sehrál dorost dohrávku 16.kola. V domácím prostředí hostil páté Bílkovice. Hrálo se vyrovnané utkání, které rozhodl ještě v prvním poločase jediným gólem Martin Tůma.

U19: Nespeky - Teplýšovice 1:1 (0:0)

Dorostenci si opět sáhli na dno, když dohrávali druhý zápas po sobě v početní nevýhodě. Doma hostili Teplýšovice, V úvodu druhé půle šli do vedení, poté se zranil Vojta Gryc a protože lavička náhradníků zela prázdnotou, tak ostatní spoluhráče stálo hodně sil, aby z tohoto utkání ubojovali alespoň jeden bod.

U19: FC Jílové - TJ Nespeky 7:2 (3:1)

Dorost nestačil na favorizované Jílové, kterému nakonec podlehl 2:7. V závěru prvního poločasu se navíc zranil brankář Honza Kříž a protože jsme neměli hráče na střídání, tak jsme po většinu zápasu hráli v početní nevýhodě. Naše góly vstřelili Martin Tůma a Dan Vošický.

U19: TJ Nespeky - SK Jesenice 0:5 (0:3)

Dorost prohrál v nedělním utkání s Jesenicí 0:5. Od úvodních minut měli hosté mírně navrch, vypracovali si řadu příležitostí, z nichž pět šancí přetavili v gól. Naši kluci si vypracovali za celý zápas tři nadějné šance, ale ani jedna brankou neskončila.

A-tým: Nadcházející zápas

Datum ne, 10. bře. 2019 Beginn 14:30