A-tým: Mnichovohradišťský SK – TJ Nespeky 3:1 (1:1)

Zdroj: Karel Jedlička, Benešovský Deník

V zápase s Mnichovohradišťským SK jsme inkasovali hned ve 2.min. Po standardní situaci se prosadil kapitán domácích Jiří Zajíček. V prvním poločase moc šancí vidět nebylo, snad jen střela domácího Sedláčka z 12.min, ale ta se mezi tyče nevešla. Nicméně v závěru poločasu se nám podařilo vyrovnat. Z volného přímého kopu centroval Jarda Sniščuk a Lukáš Hronek hlavou srovnal na 1:1.

V průběhu druhého poločasu se oba týmy dostávaly častěji do zakončení, ale oba gólmani předváděli solidní zákroky a skóre se dlouho neměnilo. Až v 72.min po centrovaném míči se ke střele dostal domácí útočník Sabol, který ranou mezi nohy našeho gólmana vstřelil vedoucí branku na 2:1. V závěru zápasu jsme vrhli všechny síly do útoku a hráli vabank. Domácí tak hrozili z rychlých protiútoků a v 95.min jeden z těchto brejků proměnili a pečetili na konečných 3:1.