B-tým: Sokol Postupice – TJ Nespeky B  0:5 (0:3)

Ten, kdo nestihl začátek utkání, a přijel o 15 minut později, tak jako já, tak většinu gólů neviděl. Již ve 3.min si to namířil Hamajda mezi dva obránce, kteří ho v pokutovém území zastavili nedovoleně a z nařízené penalty skórolval Martin Pohořelý – 0:1. O sedm minut později přidal Hamajda druhý gól, nejprve se zbavil obránce a pak placírou uklidil balon na zadní tyč – 0:2. A povedenou úvodní čtvrthodinu zakončil dorážkou z malého vápna Roman Vojkůvka, který zvyšoval už na 0:3. Následně se hra trochu uklidnila a domácí Postupice vyrovnali hru a až do konce prvního poločasu žádná výrazná šance k vidění nebyla.

Ve druhém poločase měli šance především hostující Nespeky. Nejprve nebezpečně střílel Martin Pohořelý, ale jeho střelecký pokus byl o něco vyšší, než by bylo potřeba. Chvíli nato se do gólové šance dostal Luděk Rublič, ale i jemu byla branka malá. Ovšem v 63 min nechal Luděk Rublič promluvit svou obávanou „levačku“ a bombou do horní poloviny brány nedal domácímu gólmanovi absolutně žádnou šanci – 0:4. Pátý gól padl hned vzápětí po krásné křídelní akci, kdy Rubličův centr uklidil do brány Lukáš Maršoun – 0:5. Z velkých šancí stojí za zmínku snad už jen střela Luďka Rubliče ze 75.min, která ale pouze orazítkovala tyč domácí branky. Nespeky tak po solidní výkonu zaslouženě vyhrály v Postupicích 0:5.