U19: Poříčí/Nespeky – Sokol Maršovice 5:1 (4:0)

Dorost vstoupil do letošní sezóny vítězstvím. Na domácím hřišti v Poříčí přehrál Sokol Maršovice 5:1. Základ našeho dorostu tvoří starší hráči z loňské sezóny, ale mužstvo je z velké části doplněné novými kluky, především ročníkem 2008 anebo staršími žáky. K dorostu se posunuli trenéři trenér Pavel Borovec a Jirka Hromas. Vstup do utkání nám vyšel na jedničku. Hned z prvního útoku rozvlnil maršovickou sít Lukáš Kurz – 1:0. O chvilku později zvýšil na 2:0 Kuba Dobrý. Poté se dostali do zakončení i hosté, ale Mikuláš Čížek předvedl dva pěkné zákroky a skóre se neměnilo. Ve 20.min skončila tečovaná střela mladého Lukáše Borovce v síti a bylo to 3:0 a čtvrtý gól přidal opět Lukáš Kurz v samotném závěru prvního poločasu.

Druhý poločas už tak gólově produktivní nebyl. Na 5:0 zvýšil v 64.min Vojta Zburník, ale to bylo z naší strany vše, naopak hosté v 68.min snížili na konečných 5:1.

V naší hře je určitě co zlepšovat, ale mužstvo rozhodně ukázalo, že má velký potenciál, a sezóna by mohla být úspěšná.