B-tým: Sokol Mezno – TJ Nespeky B 5:3 (2:0)

Nespecká rezerva nezvládla první mistrovský zápas, když v Mezně prohrála 5:3. V úvodu zápasu se hrál celkem vyrovnaný fotbal. Úvodní dvě šance měl náš tým, alel ani Vojkůvka, tak ani Grossmann se gólově neprosadili. Naopak domácí šli do vedení po první nebezpečné akci, když ve 20.min. se po dlouhém výkopu od brankáře prosadil domácí odchovanec Jakub Ploc – 1:0. V závěru poločasu se soupeř trefil ještě jednou, a do kabin se tak šlo za stavu 2:0.

Do druhého poločasu udělal trenér tři změny. Na hřiště se dostal Fimba, Hamajda a Kuba Kouřimský. Když Hamajda po pár minutách snížil na 2:1, vypadalo to, že bychom si mohli z Mezna nějaký ten bod přivést. Bohužel o 3 minuty později zvýšil na 3:1 Růžička a krátce poté přidal čtvrtý gól Kuba Ploc a o vítězi bylo defacto rozhodnuto.  V 70.min sice snížil Roman Vojkůvka na 4:2, ale sedm minut před koncem se podruhé v zápase trefil domácí Mazour a soupeř opět vedl o tři branky. Na konečných 5:3 upravil v samotném závěru Petr Šmejkal.

 

Zápis o utkání najdete zde: