U13-B: TJ Nespeky B – U11 Senohraby  4:5 (1:1, 2:2, 2:3)

Přípravné utkání se hrálo dle pravidel pro starší přípravku, tj. na menším hřišti a v počtu 5+1. Je to přesně ta cesta, kterou bychom chtěli jít, a umožnit dětem co nejvíce zápasů v tomto formátu, neboť většina našich dětí spadá věkem právě do kategorie starší přípravky.

Utkání bylo velmi vyrovnané, nejprve vedl soupeř 0:1, potom Izabelka a Matěj Beneš otočili vývoj utkání na 2:1 pro nás, poté dal tři góly soupeř a vedl 2:4, ale ve druhém poločase se dvakrát trefil Mára Krejčík a vyrovnal na 4:4. V závěru se hosté ze Senohrab trefili ještě jednou a po zápase byli o něco málo šťastnější.

Bez ohledu na konečný výsledek jsou takovéto zápasy pro nás velkým přínosem. Sice děláme chyby, a zatím ještě nedokážeme v zápasech zúročit to, co se učíme v tréninku, ale děti jsou v častém kontaktu s míčem, v průběhu zápasu se mnohokrát pokusí o kličku, dostávají se často do zakončení a je jen otázkou času, kdy se naše herní dovednosti zlepší.

Více foto ze zápasu najdete zde: https://eu.zonerama.com/rublic/Album/9590406