U11: TJ Pecerady – Nespeky/Poříčí  0:14 (0:5, 0:5, 0:4)

Starší přípravka zažívá asi nejhezčí část letošní sezóny. Stabilizoval se hráčský kádr, mužstvo aktuálně tvoří deset dětí, kteří pravidelně a poctivě trénují, na zápasy býváme zpravidla kompletní, s tím souvisí i zlepšený herní projev, a tak si konec letošní sezóny celkem užíváme. Vzhledem k tomu, že v mužstvu je hodně nových hráčů, tak jsem se rozhodl domluvit několik přípravných zápasů a dát co největší prostor právě těmto „novým“ dětem.

První přátelské utkání jsme sehráli v Peceradech. V tomto případě se bohužel nepodařilo úplně dobře odhadnout vyrovnanost obou týmů, neboť zřejmě došlo k nepochopení ze strany soupeře, a domácí trenér nominoval do utkání několik dětí z mladší přípravky. Nicméně z našeho pohledu zápas splnil vše, co jsme si od něj slibovali. Všechny děti, co k nám přišli v průběhu jara, hráli v podstatě bez střídání a zápas jim velmi pomohl. Zodpovědné role ve středu obrany se ujala Verča Kuchařová a zvládla to na výbornou. V útoku si hodně zahráli Sebík a Míša Párys, kteří se opakovaně dostávali do šancí a oba vstřelili i několik gólů, z kterých měli pochopitelně velkou radost. Naším nejproduktivnějším hráčem byl Mára Krejčík, který sice svým věkem patří do mladší přípravky, ale v našem týmu žádným nováčkem není.

Utkání jsme nakonec vyhráli vysoko 14:0, když na gólech a přihrávkách se podíleli tito hráči:

Více foto ze zápasu najdete zde: https://eu.zonerama.com/rublic/Album/8447592