Děti z Nespek a Poříčí fandili na zápase České reprezentace !

Tak se to přeci jen povedlo. Fotbalový svaz opět vyčlenil část vstupenek, které byly zdarma určeny dětem z fotbalových klubů a jediné co bylo z naší strany potřeba, tak bylo zorganizovat celou akci, dát dohromady seznamy zájemců, zajistit dopravu, a nakonec si užít báječnou atmosféru v Generali aréně v Praze na Letné, kde Česká republika hostila v kvalifikačním utkání na MS reprezentaci Estonska.

Z Poříčí a Nespek jsme nakonec objednali více než 80 vstupenek, které jsme rozdělili mezi týmy od mladší přípravky až po dorost, pro děti jsme zajistili autobus s kapacitou 50-ti míst, a v úterý večer jsme mohli vyrazit na samotný zápas.

Věřím, že si to děti užili, neboť pro některé z nich to byl vůbec první takovýto sportovní zážitek. Současně bych chtěl poděkovat všem, kdo se na této akci jakýmkoli způsobem podíleli a umožnili tak dětem tento nevšední zážitek prožít.

Děkujeme !!!

Více foto ze zápasu najdete zde: https://www.zonerama.com/rublic/Album/7883485