A-tým: FC Vlašim B – TJ Nespeky  1:3 (0:2)

Nespecké áčko ukončilo podzimní část letošní sezóny zápasem ve Vlašimi. Naši kluci se mohli těšit vysoké divácké podpoře, neboť fotbalový klub Nespeky vypravil k 13.týmu tabulky společný autobus. Zájem ze strany fanoušků byl opravdu veliký a tomu odpovídala i velmi dobrá atmosféra, kterou příznivci nespeckého fotbalu vytvořili. Převahu jsme měli nejen v hledišti, ale i po většinu času celého prvního poločasu. Naši hráči začali velmi dobře a rychle se dostali do vedení. Již ve 3.minutě se po rohovém kopu prosadil „služebně nejstarší hráč Nespek“ Martin Burian a hlavou otevřel skóre – 0:1. I nadále jsme pokračovali v dobrém výkonu a odměnou nám byl další gól, který vsítil ve 24.min Michal Kučaba. Vedení 0:2 bylo v danou chvíli zcela zasloužené. Ovšem v závěru poločasu se nechal vyprovokovat našimi fanoušky domácí hráč Dominik Vlasák, a za vulgární komunikaci s nimi obdržel ve 40.min červenou kartu.  Kdo by čekal, že soupeře toto vyloučení položí a z Vlašimi si odvezeme pohodové tři body, tak byl na omylu. Možná jsme podvědomě polevili, možná soupeř přidal, … každopádně od vyloučení vlašimského hráče se hra vyrovnala a s postupem času byli domácí hráči lepším týmem.

V 54. minutě se podařilo snížit 19-ti letému Janu Fialkovi, a vlašimská rezerva cítila šanci. Tak jak minuty přibývaly, a náš pohyb slábnul, tak naopak mladí domácí hráči stupňovali své tempo a deficit jednoho hráče v poli vůbec nebyl vidět. Zápas byl otevřený až do samotného závěru a definitivní tečku nad našim vítězstvím dal až ve třetí minutě nastavení Štěpán Hamajda, který upravil na konečných 1:3. Díky tomuto vítězství se áčko posunulo na 6.místo soutěžní tabulky, což nám určitě dává klid před zimní přestávkou.

 

 

 

Více foto ze zápasu najdete zde: https://www.zonerama.com/rublic/Album/7864285

 

Video sestřih utkání najdete zde:  video dosud nezveřejněno

 

Záznam celého utkání najdete zde:  video dosud nezveřejněno

 

Zápis o utkání najdete zde: