B-tým:  TJ Nespeky B – TJ Dolní Kralovice  4:3 (1:1)

Divácky velmi zajímavé utkání odehrálo nespecké „béčko“ v neděli 7.listopadu, když v posledním domácím zápase hostilo Dolní Kralovice. V prvním poločase bylo velmi zajímavé sledovat rychlostní souboje nespeckého Luďka Rubliče a dolnokralovického Vojty Anděla. Oba hráči jsou velmi rychlí a k vidění tak bylo mnoho akcí, které tito dva hráči řešili ve velké rychlosti.  Úvodní branku vstřelil hned ve 3.minutě právě hostující Vojta Anděl, když využil zaváhání našeho stopera a své sólo s přehledem zakončil střelou k pravé tyči – 0:1. Následovaly tři naše šance, ale nejprve Vojkůvku vychytal 19-ti letý gólman Mareš, následně se po centru Presla neprosadil ani Dan Vošický a rohovým kopem skončila i velká šance Hamajdy. Jenže z následného rohu uspěl v hlavičkovém souboji Olda Sosnovec a Hamajda lehkou tečí dopravil míč do branky – 1:1. Přestože do konce poločasu už žádný gól nepadl, tak diváci se rozhodně nenudili. K vidění bylo mnoho hezkých akcí, sprintových náběhů, střeleckých zakončení a několik velmi dobrých zákroků obou gólmanů.

Velmi podobný byl i druhý poločas, jen s tím rozdílem, že už padlo podstatně více gólů. Do vedení šel opět náš soupeř, který využil zaváhání nespeckých obránců, a Anděl do odkryté brány upravil na 1:2. Ovšem vedení hostů mělo „jepičí život“. O dvě minuty později z penalty vyrovnal Martin Pohořelý a za další čtyři minuty na to předvedli naši hráče parádní akci, Maršoun patičkou uvolnil Luďka Rubliče, ten poslal střílený centr před bránu a na přední tyči nechytatelně zakončoval hlavou Sosnovec – 3:2. A aby toho nebylo málo, tak ještě v krátkém sledu přidal další branku Pohořelý. Ovšem v tomto případě je třeba vyzdvihnout hezkou individuální akci Tomáše Rosenvalda, který prošel středem hřiště přes několik bránících hráčů, a následně trefil břevno. Odražený míč uklidil do odkryté brány právě Martin Pohořelý – 4:2.  Kdo by so myslel, že je 20 minut před koncem rozhodnuto, tak byl na omylu. Soupeř poměrně rychle snížil, z dorážky se trefil Vojta Vošický – 4:3, ale tím výčet gólových šancí nekončil. Sice jsme jich v závěru měli více my, ale tu největší měl v 83.min opět Vojtěch Vošický, který běžel sám na našeho gólmana, ale Židlík nám parádním zákrokem zachránil všechny tři body.

Více foto ze zápasu najdete zde: https://www.zonerama.com/rublic/Album/7842239

 

 

Zápis o utkání najdete zde: