U15: Nespeky/Poříčí – SK Olbramovice 8:0 (6:0)

Herní výkon v zápasech mládeže velmi často odráží to, jak hráči pracují v týdnu na tréninku. Je to velmi časté téma, které společně s hráči řešíme. Všechny tři tréninky, které předcházely tomuto zápasu byly poměrně dobré, a zrovna tak jsme vstoupili i do utkání s Olbramovicemi. V prvním poločase jsem mohl být s výkonem svých svěřenců maximálně spokojen. Dařilo se nám individuálně, dařilo se plnit taktický záměr, velmi často jsme se dostávali do zakončení a určitě převládalo těch akcí, za které hráče chválím. Poločasový výsledek se zastavil na stavu 6:0. Velmi aktivní byl opět Dominik Krygel, který nejenže několik gólů dal, tak ještě hodně šancí připravil pro své spoluhráče. Jediné, co by se snad dalo vytknout je, že nám fungovala jen jedna strana hřiště, neboť hezkých akcí z levé strany bylo opravdu pomálu.

Druhý poločas už byl o poznání slabší. Možná přišlo uspokojení s výsledkem, možná že někteří hráči se také chtěli zapsat mezi gólové střelce, a řešili jsme některé útočné akce více individuálně než týmově, a tak ten druhý poločas už nenabídl tolik chvályhodných momentů jako ten první. Přesto jsme se do šancí dostávaly a přidali další dva góly. V obraně jsme sice několik chyb udělali, což by nás v jiných zápasech mohlo mrzet, ale tentokrát soupeř žádnou svou šanci nevyužil. Konečný výsledek zápasu tak čítal hezkých 8:0.