B-tým: FC Křivsoudov – TJ Nespeky B 4:3 (2:3)

V sobotu 16.10 hrálo béčko v Křivsoudově. Soupeři patřila toho času druhá příčka v soutěžní tabulce, a tak nás nečekala lehká práce. Přesto jsme vstoupili do utkání velmi dobře a již v 6.minutě otevřel skóre Štěpán Hamajda. Domácí sice odpověděli velmi rychle a ve 13.min vyrovnal David Vondrák, ale pak dvakrát zaúřadoval Roman Vojkůvka a po půlhodině hry jsme vedli 1:3. Už už to vypadalo, že půjdeme do kabiny s dvoubrankovým náskokem, ale v nastaveném čase první půle se prosadil Honza Žák a na ukazateli tak svítilo skóre 2:3.

Tak, jak první poločas skončil, tak začal i ten druhý. Domácí tým velmi rychle vyrovnal, neboť hned po čtyřech minutách se prosadil Tomáš Mareš a defacto se začínalo od začátku. Vyrovnaný stav ale vydržel jen čtvrt hodiny, neboť v 64.min se prosadil Miroslav Filip a poprvé dostal svůj tým do vedení. Nakonec se ukázala tato branka jako vítězná a my se vraceli z Křivsoudova s prázdnou.