U11: SK Olbramovice – Nespeky/Poříčí 10:2 (4:2)

Zápas v Olbramovicích sebou nesl možná až zbytečné obavy. Věděli jsme, že nás čeká velmi silný soupeř, navíc nám opět chybělo několik hráčů, někteří byli nemocní, někdo se omluvil bez udání důvodu, a někdo dal přednost zápasu za mladší žáky. A tak jsme do Olbramovic vyráželi v podstatě jedním autem a samozřejmě s obavou, že výsledek může být hrozivý. Naštěstí se černý scénář nenaplnil. Plné pochopení měl náš soupeř, který nám dva hráče zapůjčil, a tak jsme měli dokonce i jednoho na střídání. K našemu milému překvapení se v první půli hrál docela vyrovnaný fotbal. Nutno přiznat, že nemalou zásluhu na tom měl i olbramovický Míra Karda, který si v prvním poločase zahrál zcela výjimečně „proti svým“, a rozhodně mohl být na svůj výkon hrdý, neboť hrál velmi dobře.

Ve druhém poločase jsme sice dostali několik zbytečných gólů a skóre trošku narostlo, přesto jsme se prezentovali poměrně sympatickou hrou a ostudu jsme rozhodně neudělali.

Více foto ze zápasu najdete zde: https://www.zonerama.com/rublic/Album/7770061