U11: Nespeky/Poříčí – SK Benešov 2012 6:15 (3:4)

Ve čtvrtek 14.10.2021 jsme v Poříčí za umělého osvětlení odehráli odložený zápas s Benešovem. Přestože jsme nakonec prohráli poměrně vysoko, tak to byl jeden z těch zápasů, ze kterého jsem měl dobrý pocit a hráče jsem za předvedené výkony hlavně chválil. Největší radost jsem měl z počtu hráčů, kteří byli k dispozici. V podstatě jsem mohl počítat téměř se všemi, kteří jsou v kádru starší přípravky, a to i Matyášem Mikulandou, jenž dosud dával přednost pouze kategorii mladších žáků. Stejně jako v předešlých zápasech, i tentokrát se hrálo 3x 20 min. První dvě třetiny byly téměř vyrovnané, a to jak herně, tak i výsledkově to bylo velmi dobré. Až ve třetí části jsme dostali v rychlém sledu šest gólů za sebou a náš herní projev to výrazně ovlivnilo. Nicméně do té doby jsme hráli poměrně slušně odzadu, Matyáš s Benjaminem se velmi dobře doplňovali, a mnoho benešovských akcí společně zastavili. Kéž bychom v takovém to složení mohli hrát častěji a více zápasů. Věřím, že bychom si potom užili mnohem více radosti a naše práce by tak mohla být efektivnější.