B-tým: TJ Nespeky B – Jiskra Struhařov 0:0 (0:0)

Velmi vyrovnané utkání sehrála nespecká rezerva v neděli 24.10 na domácím hřišti se Struhařovem. První poločas sice moc gólových šancí nenabídl, ale ani tak se nedá říci, že by zápas vyloženě nudil. Samozřejmě zajímavější byla druhá půle, kde obě obrany trošku polevily, a oba týmy si vytvořily několik vyložených šancí. Tu první měl Roman Vojkůvka, ale své sólo zakončil tak, jak je mu blízké, a svou „dělovou ránu“ lehce otřel o horní hranu břevna.

Podobnou šanci měl na druhé straně střídající David Sysel, ale toho náš gólman vychytal. Naše šance měli ještě Martin Pohořelý, který ale střelu „levačkou“ poslal vysoko nad, a o chvilku později mohl skórovat Matěj Voráček, ale ten se zas dostal velmi blízko gólmanovi a ani on neuspěl. Možná, že o chlub blíže třem bodům byli hosté ze Struhařova, kteří si v závěru utkání vytvořili několik šancí, ale dvakrát z dobré pozice netrefili branku, a dvakrát úřadoval Dušan Židlík, který v brance opět působil velice jistě. Rozhodčí Petr Husák nastavil druhý poločas o 4 minuty a moc nechybělo k tomu, aby hosté v poslední minutě nastavení strhli vítězství na svou stranu, naštěstí nás podržel Dušan Žídlík a nebezpečnou střelu vyrazil na roh.

Více foto ze zápasu najdete zde: https://www.zonerama.com/rublic/Album/7774472

Zápis o utkání najdete zde: