U11: Sokol Sedlec-Prčice – Nespeky/Poříčí  12:5 (7:3)

V úterý 28.září hrála starší přípravka v Sedlec Prčici. Bohužel tento zápas se nám vůbec nepovedl, a po slabém a nevýrazném výkonu jsme prohráli vysoko 12:5. V zápase nám opět chybělo několik hráčů, a tak jsme byli rádi, že i tentokrát nás doplnili Kevin a Christoffer z mladší přípravky. Bohužel tento zápas nevyšel především těm větším a starším klukům, a tak jsem po zápase chválil pouze Benjamina Wagnera a právě malého Christoffera. Ostatní si budou muset na pochvalu počkat do příštích zápasů, neboť toto utkání nám prostě nevyšlo dle našich představ.

V prvním poločase dal dva své premiérové góly za starší přípravku Christoffer, a jeden Honzík Rublič, nicméně soupeř rozvlnil naší síť hned sedmkrát. Ve druhém poločase přidal dvě branky Ríša Pekař, a konečné skóre se zastavilo na stavu 12:5 pro domácí Sedlec Prčice. Pevně věřím, že v dalších zápasech předvedeme lepší výkon a budeme mít ze zápasu větší radost.