A-tým: SK Hřebeč – TJ Sokol Nespeky 2:5 (2:3)

Nespeky zvládly utkání 8.kola KP v Hřebči a vyhráli poměrně vysoko 5:2. U první branky rozhodovaly doslova centimetry. Míla Klauz dorážel míč do odkryté brány, nicméně domácí obránce se snažil míč ještě vykopnul. Bohužel pro domácí to nestihl včas a míč již přešel brankovou čáru – 0:1. Ve 13.minutě zahrával Lukáš Maršoun rohový kop, míč se odrazil přímo proti noze Klauzovi, který přízemní střelou k tyči zvýšil na 0:2. Ve 30.minutě mě podobnou šanci Pešta, ale ten mířil těsně mimo. V závěru první půle měli domácí čtyři velké šance, ale naštěstí využili jen jednu. Ve 33.min vyrazil Drážek dalekonosnou střelu na roh, o 5 minut později chytil domácímu kapitánovi penaltu, hned poté nebezpečně zakončoval domácí hráč těsně vedle a napočtvrté už to soupeři vyšlo. Jan Kotěra ve 42 minutě prostřelil Drážka a snížil na rozdíl jedné branky – 1:2. Přestože do konce poločasu zbývaly nějaké tři minuty, tak skóre se měnilo ještě dvakrát. Ve 43.min si zaběhl za obranu Lukáš Maršoun a přehodil vyběhnutého gólmana – 1:3. Jenže v nastaveném čase po rohovém kopu snížil hlavou Martin Dolejš. Do kabin se tak šlo za stavu 2:3.

Povedl se nám nejen začátek první půle, ale gólově se dařilo i na začátku druhého poločasu. Ve 49.min se k zakončení dostal Jindra Dobřanský a střelou na bližší tyč zvýšil na 2:4. Domácí pak měli několik šancí, většinou po standardních situacích, ale kontaktní gól se jim vstřelit nepovedlo. Naopak v 72.minutě rozhodl Davit Pešta o konečném vítězství 2:5.