B-tým: TJ Nespeky B – TJ Sokol Neveklov 0:3 (0:2)

Nespecká rezerva vstupovala do pátého utkání jako lídr Okresního přeboru a rozhodně chtěla navázat na čtyři předešlá vítězství. Jenže tentokrát narazila na silný Neveklov, který nám nedopřál radost z vítězství. V prvním poločase padly dvě branky, které od sebe dělilo jen pár desítek vteřin. Bohužel obě skončily v naší brance. Tu první vsítil ve 31.min Honza Křemen, když mu gólovou přihrávku proti noze připravil spoluhráč Štěpán. Neuplynula ani celá minuta, do našeho pokutového území letěl dlouhý centr, hlavičkový souboj sice vyhrál Pavel Rublič starší, ale míč se nešťastně odrazil k Linhartovi, a ten z blízka ranou pod břevno zvýšil na 0:2. Naši hráči měli pouze dvě hezké střely, tu první poslal Vojkůvka těsně nad, tu druhou vyslal Martin Kačírek, ale gólman hostí ji chytil.

V úvodu druhého poločasu přidali hosté třetí gól. Po akci z levé strany a zpětné nahrávce pod sebe, uklidil do odkryté brány Čichovský – 0:3. Do konce utkání už sice žádný gól nepadl, ale to rozhodně neznamenalo, že by nebylo na co koukat. Myslím, že velké „galapředstavení“ předvedli oba gólmani, zejména náš brankář Dušan Židlík. Byla to přehlídka parádních zákroků a jen díky jim se skóre neměnilo. Nespecká rezerva tak poprvé v této sezóně poznala hořkost porážky a díky horšímu skóre se v tabulce zařadila za vedoucí Křivsoudov. V příštím utkání změříme síly s šestými Maršovicemi, tak se nám třeba podaří navázat na venkovní neporazitelnost.

Více foto ze zápasu najdete zde: https://www.zonerama.com/rublic/Album/7621130

 

Zápis o utkání najdete zde: