U19: Poříčí/Nespeky – Chotýšany/Postupice 3:3 (1:2)

Vstup do mistrovské soutěže si připsal i sdružený tým Poříčí a Nespek v dorostenecké kategorii. Naši hráči měli situaci poněkud usnadněnou, neboť soupeř přijel pouze s devíti hráči, a tak po celé utkání hráli hosté v dvojnásobné početní nevýhodě. I když naši hráči měli poměrně výraznou herní převahu a velké množství zakončení, tak skóre se překvapivě měnilo na druhé straně.

V 9.minutě se trefil k tyči Hrstka a bylo to 0:1. Po čtvrthodině hry sice vyrovnal na 1:1 poříčský Jirka Sárközi, ale hosté se ještě do poločasu opět ujali vedení. Na 1:2 skóroval chotýšanský Zapletal.

Ve druhém poločase se podařilo našemu týmu vyrovnat. Po hodině hry se trefil Pavel Samko a stav utkání byl vyrovnaný 2:2. Jenže i potřetí šli do vedení hosté. V 67.min přidal třetí gól Marek Kopecký a oslabení hosté opět vedli o jednu branku. Alespoň bod za remízu 3:3 zařídil deset minut před koncem Jirka Sárközi, který proměnil pokutový kop.