A-tým: TJ Nespeky – Polaban Nymburk 5:2 (2:1)

V prvním poločase se domácí Nespeky dostaly do dvou gólového vedení po trefách Klauze a Maršouna. Hosté ale ještě před přestávkou snížili na rozdíl jedné branky a krátce po změně stran dokonce vyrovnali na 2:2. Osud zápasu se zlomil čtvrt hodiny před koncem, kdy nám hosté doslova darovali pokutový kop. Pronikajícího Kučabu fauloval dorostenec Wiehl a Klauz z penalty zvýšil na 3:2. V nastaveném čase již hosté hráli vabank, brankář Plaček se zapojil do útočné standardky, ale z rychlého protiútoku přidal Kučaba čtvrtý gól a konečných 5:2 uzavřev v 94.minutě Hamajda.

Poznámka kameramana: Omlouvám se za hroznou kvalitu zvuku, netuším proč se zvuk nenahrál.