B-tým: TJ Sokol Nespeky B – TJ Sokol Jankov 4:1 (2:0)

Relativně pohodové vítězství si připsalo „béčko“ v 5.kole Okresního přeboru, když doma hostilo zatím poslední Sokol Jankov. V 9.min dlouhý nákop prodloužil za sebe Olin Sosnovec a Hamajda hostujícího gólmana prostřelil 1:0. Jankov mohl vyrovnat ve 31.min po rohovém kopu, ale zakončení hlavou směřovalo těsně vedle. Naopak ve 36.min zafungovala opět spolupráce Sosnovec – Hamajda a druhý jmenovaný zvýšil na 2:0. Od výraznějšího vedení uchránil soupeře hostující gólman, který povedeným zákrokem vytěsnil štiplavou střelu Martina Pohořelého na roh. Poločasové skóre tak čítalo 2:0 pro domácí.

Kontaktní gól měl na hlavě hostující Vojta Brabenec, který ale v 50.min po rohovém kopu trefil jen břevno. Po hodině hry se na hřiště dostal další „čtyřicátník“ v nespeckém dresu Míra Pavlík, a moc nechybělo, aby se hned po svém příchodu i on zapsal mezi gólové střelce. Ovšem jeho nepovedený střelecký pokus nakonec skončil u Štěpána Hamajdy, a ten střelou na zadní tyč upravil na 3:0. Šest minut před koncem si Luděk Rublič narazil míč s Martinem Pohořelým a střelou mezi nohy gólmana zvýšil už na rozdíl čtyř branek. V nastaveném čase se přeci jen hosté dočkali „čestného“ úspěchu a Jirka Němeček hlavou uzavřel na konečných 4:1