A-tým:  TJ Sokol Nespeky – Slovan Lysá n. Lab. 7:1 (4:1)

Áčko Nespek rozhodlo o svém jednoznačném a vysokém vítězství již v úvodu zápasu. Po 32.vteřinách otevřel dlouhý gólový účet Míla Klauz, o pět minut později přidal Petlička druhou branku a ve 12.min zvyšoval stejný hráč už na 3:0. Po čtvrthodině hry sice soupeř Tomášem Křížem snížil na 3:1 a následně tam měl dvě nebezpečné standardní situace, ale pojistku v podobě čtvrtého gólu přidal v závěru poločasu opět Klauz. Do kabin se tak šlo za velmi příznivého stavu 4:1.

Ve druhé půli se žádné překvapení nekonalo. Rezignovaný soupeř už utkání jen dohrával a v podstatě si dokázal vytvořit pouze jednu jedinou šanci, která navíc přišla až v nastaveném čase. Tu ale skvělým zákrokem zlikvidoval náhradní gólman Dušan Židlík, který se na hřiště dostal až v závěru utkání. Naopak naši hráči hráli s chutí, na 5:1 zvyšoval Fimba po krásné přihrávce Petličky, čtvrthodiny před koncem byl v pokutovém území faulován Jindra Dobřanský a Petlička z pokutového kopu zkompletoval svůj hattrick 6:1. V 84 minutě se přeci jen dočkal aktivně hrající Dobřanský a po individuální akci uzavřel na konečných 7:1.

 

Videosestřih utkání najdete zde: http://static.tvcom.cz/AdvertVOD/Cut/2021/8/28/35543.mp4

 

 

Více foto ze zápasu najdete zde: https://www.zonerama.com/rublic/Album/7574927