U13: Sokol Zaječice – TJ Nespeky 0:17 (0:11)


Mladší žáci vyhráli i své druhé utkání a vzhledem k vysokému rozdílu ve skóre se po 2.kole posunuly do čela soutěžní tabulky. Mužstvo Sokola Zaječice tvoří výhradně dívky ve věku 10 až 12 let. Gólově se nejvíce dařilo Lindnerovi a Vošickému, kteří se trefili 4 krát, po třech brankách přidali Jantač a Dudík, dva góly dal Jedlička a jednou se trefil Láďa Siebert.

Utkání hodnotil trenér mužstva Martin Vošický: V neděli 8.9 jsme odehráli utkání v Zaječicích u Pyšel. Soupeřem nám bylo mužstvo tvořené výhradně samými dívkami. Byla to pro nás nová zkušenost, ale naší hráči se nenechali půvabem mladých slečen rozptýlit a celý zápas  odehráli v plném nasazení. Od začátku jsme v zápase dominovali a z naší převahy vyplynuly i gólové šance, které se nám dařilo od začátku proměňovat. Dařila se nám nejen hra dopředu, ale přes narůstající skóre bylo na  hráčích vidět, že chtějí zápas odehrát vzadu s nulou a poctivě pracovali i směrem do defenzivy. Během zápasu jsme hráče postupně protočili na různých postech a v ofenzivě si zahráli i ti,  kteří obvykle mají obranné úkoly. Na vysokém vítězství se gólově podíleli 4x Tomáš Vošický, 4x Dominik Lindner,  2x Jirka Jedlička, gólově se „probudil“ 3xTomáš Jantač,  3x Dominik Dudík, 1xLáďa Siebert. Pochvalu za přístup k utkání zaslouží všichni hráči i ti, kteří se gólově neprosadili. Karel Hruška za svojí bojovnost, Natálka za výbornou hru v křídelním prostoru a kvalitními centry ze strany.