SG: TJ Nespeky – SK Benešov 2:5 (1:3)

V přátelském duchu se neslo utkání starých gard Nespek a Benešova. Soupeř, který byl přeci jen o nějaký ten rok mladší a možná i o nějaké to kilo lehčí, získal v prvním poločase herní převahu a vytvořil si tříbrankový náskok. Ještě do poločasu ale snížil Karel Nečesaný na 1:3. Těžko říci, zdali jsme ve druhém poločase přidali, anebo soupeř ubral, každopádně hra se vyrovnala a konečné skóre se zastavilo na stavu 2:5 ve prospěch výběru SK Benešov.

Článek se připravuje

Horní řada zleva: Rosenvald Jan, Basl Jaroslav, Drnec Pavel, Uher Josef, Siebert Ladislav, Rosenvald Jaroslav, Veverka Zdeněk, Jiroušek Franta, Kačírek Milan, Kálecký Vlastimil, Kirbl Tomáš, Kvasnička Aleš, Oldřich Franta, Kumpošt Petr, Havran Jirka, Matoušek Jan, Nachtman Karel, Maršíček Miloš;
Dolní řada zleva: Nečesaný Karel, Bejbl Radek, Králíček Petr, Herda Petr, Vejvoda Martin, Dufek Tomáš, Rublič Luděk, Tesař Jaroslav;