A-tým: TJ Nespeky – SK Poříčany 5:2 (2:0)

Áčko překvapivě lehce porazilo lídra tabulky SK Poříčany vysoko 5:2. V prvním poločase se trefil Honza Kukač a druhý gól si po centru Adama Konopiského srazil hostující obránce do vlastní branky. Ve druhém poločase zvýšil na 3:0 Michal Kučaba, a zdálo se být hotovo. Soupeř ale v rozmezí mezi 70. a 71. minutou snížil na 3:2, ale Míla Klauz a Marek Večera následně upravili na konečných 5:2.

článek se připravuje

Vyjádření kameramana k neúspěšnému natočení fotbalového zápasu: „Zápas jsem natáčel jako obvykle, bohužel již ve 3.min se zasekl obraz a zápas nebyl vysílán on-line. Přesto jsem pokračoval v natáčení a předpokládal jsem, že následně přehraji soubor do systému. V poločase zápasu jsem se snažil telefonicky kontaktovat technickou podporu tvcom.cz, ale neúspěšně. Po skončení zápasu jsem zjistil, že i nahraný soubor je od 3.minuty zaseklý, a tudíž je celá nahrávka nepoužitelná. Za technické problémy se omlouvám, ale nebylo v mých silách jim předejít.“

Více foto ze zápasu TJ Nespeky – SK Poříčany najdete zde: