OP: Nespeky B – Sokol Chotýšany 1:2 (0:2)

B-tým zahájil mistrovskou soutěž v Okresním přeboru domácím zápasem s Chotýšany, ale především kvůli nezvládnuté první půli jsme nakonec prohráli 1:2

Premiérový start našeho B-týmu v Okresním přeboru nám začal hořknout už po čtvrt hodině hry, kdy jsme po špatné rozehrávce ve středu hřiště přišli o míč a hosté z rychlého brejku vstřelili první gól 0:1. Podruhé se skóre měnilo ve 30.min, kdy hosté zahrávali standardní situaci a s centrovaným míčem si na zadní tyči poradil Štěpán Korecký a bylo to 0:2.  V průběhu prvního poločasu bylo k vidění ještě před oběma brankami celá řada vyložených šancí, ale průběžný výsledek se už nezměnil.

Ve druhém poločase jsme čekali na kontaktní gól do 63.min. Ten vstřelil Martin Pohořelý z pokutového kopu, když brankář Matoušek fauloval našeho Matyáška. Bohužel stav 1:2 vydržel i přes závěrečný tlak domácích až do samotného závěru.

Góly: Pohořelý M. (P)