PU: Krhanice – Nespeky B 6:3 (2:2)

V neděli 6.8.2017 odehrál B-tým první přátelské utkání této sezóny. Naším soupeřem byl účastník III.třídy Sokol Krhanice. Náš tým nedokázal udržet vedení z průběhu prvního poločasu a nakonec prohrál vysoko 6:3.

 

V úvodu utkání se prosadil domácí útočník mezi našimi stopery a Krhanice vedly  1:0  V následující čtvrthodině se nám díky gólům Petra Kadeřábka a Martina Pohořelého podařilo výsledek zápasu otočit a po většinu první půle jsme vedli 1:2.  Ovšem v samotném závěru poločasu jsme soupeři po individuální chybě darovali vyrovnání na 2:2

Ve druhém poločase se u našeho týmu postupně začala vytrácet disciplína v plnění taktických povinností a soupeř se stále častěji dostávat do nebezpečného zakončení. Na pilno měl především náš brankář Hýbek, který ještě několik šancí soupeři chytil. Přesto domácí čtyři své šance proměnili.  Jediný náš úspěch jsme zaznamenali v 70.min, kdy po akci Martina Pohořelého a Štěpána Hamajdy zakončoval do prázdné brány Dan Vošický.  Celkové skóre se tak zastavilo na stavu 6:3 ve prospěch domácích.

 

Sestava: Hýbek  J. – Straka D., Rublič. P.(st.), Bejbl R., Kopecký P. – Kadeřábek P., Sysel L., Pohořelý M., Jíša A. – Vošický D., Kuželka V.;

Střídali: Rublič A., Hamajda Š., Hubička M.

ŽK: Straka D.

Góly: Kadařábek P., Pohořelý M., Vošický D.

 

více foto ze zápasu Krhanice – Nespeky B najdete zde