Nespeky – Všenorský SK

Nespeky opět zradila koncovka

Nespeky – Ve fotbalové I. A třídě, skupině A, nestačily Nespeky, které v týdnu postoupily do čtvrtfinále Středočeského AGRO CS poháru přes Votice, doma na Všenorský SK, když inkasovaly oba góly v závěru.

NESPEKY – VŠENORSKÝ SK 0:2

V Nespeky nastoupily po dlouhé době s uzdraveným Miroslavem Obermajerem a s novou posilou Standou Krejčíkem.

Utkání moc krásy nepřineslo a hrál se tvrdý fotbal s mnoha osobními souboji. V prvním poločase přestřelil hostující Vorel z voleje z dobré pozice domácí branku, na druhé straně Šorfa po vypadnutí míče brankáři Smrčkovi přestřelil z úhlu prázdnou branku a hlavička Buriana po rohu skončila těsně vedle.

Ve druhém poločase měli domácí více šancí, ale Krejzu a Šorfu vychytal gólman hostů, který si poradil i s Párysem, jenž ho napálil po odraženém míči z deseti metrů. A tak udeřilo na druhé straně, když v 84. minutě po zmatcích v nespecké obraně otevřel skóre Müller. Domácí chtěli srovnat, brankář Šilhavý rozehrával trestný kop ze strany z poloviny hřiště, odražený míč ale získali hosté a Kučera do prázdné branky pečetil výhru Všenor.

„Vyrovnaný zápas, ve kterém rozhodlo, kdo dá gól, vyhraje. My jsme šance neproměnili a soupeř dal náhodný gól, který vše rozhodl. Kluky můžu pochválit za předvedený výkon,“ řekl po zápase smutný kouč Nespek Jiří Maršoun.

Branky: 84. Müller, 89. Kučera. Rozhodčí: Pospíšil. ŽK: 2:4. Diváci:130. Poločas: 0:0. Nespeky: Šilhavý – Štáf, Burian, M. Obermajer, Krejza – Šorfa (84. Jasz), L. Maršoun, Kukač (81. Urban), Párys – Krejčík, Vojkůvka (90. Kopecký).