Pohár – Struhařov – Nespeky

Sedm okresních mužstev odehrálo 1. kolo Středočeského poháru AGRO CS a čtyři postoupily do 2. kola – Divišov, Nespeky, Sedlec-Prčice a Poříčí nad Sázavou. Druhé kolo se hraje ve středu 16. září.

STRUHAŘOV – NESPEKY 2:3

Hosté vstoupili do utkání důrazně a v 21. minutě vedli dvoubrankovým rozdílem. Skóre otevřel po rohu Urban a druhý gól vsítil po rychlé akci a centru zakončující Šorfa.
Ve druhém poločase se domácí více osmělili. Koblasa šanci zazdil, hlavičku D. Sysla vychytal brankář Hýbek, aby kapituloval v 71. minutě po krásné trefě J. Kaňky po centru Fürbachera. V té chvíli se již diváci bavili ofenzivním fotbalem plným šancí. Vyrovnání zhatil O. Veselému brankář Hýbek. V 77. minutě ale využil nedůrazu v obraně Struhařova Urban – 1:3. Vzápětí ale dostal opět do hry domácí J. Kaňka. Struhařov byl blízko vyrovnání, ale Fürbacher po centru D. Sysla těsně minul branku, stejně se vedlo zakončujícímu J. Kaňkovi po trestném kopu O. Hrocha. A když i trestný kop hostů vyrazil brankář P. Pessr, tak se stav nezměnil a do druhého kola postupují Nespeky.

Branky: 71. a 77. Kaňka – 16. a 77. Urban 2, 21. Šorfa. Rozhodčí: Mrázek. Bez karet. Diváci: 40. Poločas: 0:2. Struhařov: P. Pessr – Kaucký, D. Sysel, Dudík, Strnad (57. J. Kaňka) – Koblasa, O. Veselý, Shapoval (39. Hovorka), Michálek (57. Fürbacher) – O. Hroch, Folprecht. Nespeky: Hýbek – Štáf (46. Hanzal), Krejza, Burian, Kukač, Urban, L. Rublič, Kupša (46. L. Maršoun), Šorfa (65. Kopecký), Jasz (46. Nachtman, 86. Králíček), Myslivec.