Lhota – Nespeky

Hurych zkazil Nespekům radost

Lhota – Ve 22. kole fotbalové I. A třídy nováček z Nespek jen těsně podlehl třetí Lhotě, když se v zápase potkali dva bývalí spoluhráči z Viktorie Žižkov – brankář Nespek Šilhavý a domácí útočník Mikolanda.

LHOTA – NESPEKY 2:1

V prvním poločase se hrál vyrovnaný zápas, ve kterém Nespeky neproměnily několik dobrých příležitostí. V 16. minutě vyrazil domácí brankář Popelkovo sólo, aby se za chvíli na druhé straně prosadil z dorážky Mikolanda po vyražené střele Šilhavým – 1:0. Domácí se ale neradovali dlouho.Ve 28. minutě po kolmici Myslivce obešel Popelka i brankáře Vošmika a do prázdné branky vyrovnal na 1:1. V závěru poločasu ještě osamocený Krejza po odraženém míči přestřelil branku, aby lapil Rychlého hlavičku hostující Šilhavý.

Druhé dějství začali Nespečtí dobře, ale Tyrner hlavičkoval po centru vedle branky a osamocený Burian přepálil z hranice penalty lhotské zařízení. Po hodině hry se domácí vzpamatovali, dvě pěkné střely Havelky chytil Šilhavý a Jungr pálil vedle. V 79. minutě se již dočkali, když po prodlouženém rohu na první tyči hlavičkoval přesně Hurych. V závěru zahrávali hosté několik rohových kopů, ale ani brankář Šilhavý jim k vyrovnání nepomohl.

Branky: 21. Mikolanda, 79. Hurych – 28. Popelka. Rozhodčí: Kosina. ŽK: 4:2. Diváci: 60. Poločas: 1:1.

Nespeky: Šilhavý – Tyrner, Krejza, Burian, Myslivec – Sysel (Dixa), K. Kulhavý, Švehla, Jasz – Kupša (Sochor), Popelka.