Hvozdnice – Nespeky

Kupša sestřelil Hvozdnici

Hvozdnice – Útočník Petr Kupša vystřelil tři body nováčkovi fotbalové I. A třídy z Nespek, jenž byl jaře nepříliš produktivní (z pěti zápasů tři góly). Jeden gól nakonec hostům stačil k cenné výhře na hrbolatém hřišti Hvozdnice, za kterou již sice nehraje Řepka, ale nastupuje Lukáš Třešňák, jenž ještě před rokem hrál za ligový Jablonec a na podzim působil v azerbájdžánském týmu PFC Simurq. Toho však Nespečtí bez větších problémů ubránili.

HVOZDNICE – NESPEKY 0:1

Rozhodující moment nepříliš kvalitního zápasu přišel v 67. minutě, když Kupša využil chyby obránce a brankáře Hvozdnice a pohodlně dopravil míč do sítě. Jinak byli domácí sice po celý zápas na nekvalitním terénu lepší, ale útočili jen po nespeckou šestnáctku a do vyložené šance se nedostali. V prvním poločase stála za zmínku jen 29. minuta, kdy hvozdnický Hnilička z hranice šestnáctky přestřelil branku. Po přestávce se hra nezměnila, hosté zahrozili v úvodu ranou Kupši, kterou gólman vyrazil na roh. Poté přišel gól Kupši, po němž si již hosté bez větších problémů dokráčeli k těsné výhře, když v závěru velmi dobrou obranou domácí do tlaku nepustili a sami z brejků skóre nenavýšili. „Musím klukům poděkovat za bojovný výkon, po kterém nám i jeden šťastný gól přinesl vítězství. Ač jsme nastoupili bez zraněných hráčů, domácí jsme do šance nepustili, naopak jsme v závěru mohli přidat z brejků další branky, ale špatně jsme je vyřešili. Nehrál se moc pohledný fotbal a kombinace na nekvalitním hřišti vázla, ale získali jsme tři body, což je pro nás nejdůležitější,“ měl radost po zápase trenér Nespek Václav Knížek starší.

Branka: 67. Kupša. Rozhodčí: Brožek. ŽK: 2:5. Diváci: 70. Poločas: 0:0.

Nespeky: Šilhavý – Urban (40. K. Kulhavý), Myslivec, Burian, Pavlík – Tyrner, Jasz, Švehla, Sochor – Kupša, Dixa (85. Popelka).

JAROSLAV ROSENVALD

Autor Pavel Šimáček

Hvozdnice – Útočník Petr Kupša vystřelil tři body nováčkovi fotbalové I. A třídy z Nespek, jenž byl jaře nepříliš produktivní (z pěti zápasů tři góly). Jeden gól nakonec hostům stačil k cenné výhře na hrbolatém hřišti Hvozdnice, za kterou již sice nehraje Řepka, ale nastupuje Lukáš Třešňák, jenž ještě před rokem hrál za ligový Jablonec a na podzim působil v azerbádžánském týmu PFC Simurq. Toho však Nespečtí bez větších problémů ubránili.
Více na: http://benesovsky.denik.cz/fotbal_region/kupsa-sestrelil-hvozdnici-20150411.html