Nespeky – Hvozdnice

Řepka do Nespek nedorazil

Nespeky – Nováček z Nespek přivítal Řepkovu Hvozdnici, jenže hlavní ikona nedorazila a ač domácí nepodali moc kvalitní výkon, na nervózní a neukázněné hosty to stačilo.

NESPEKY – HVOZDNICE 2:0

Diváci se těšili na rebela Tomáše Řepku, ale ten se do Nespek nedostavil. Přesto hosté začali utkání aktivně a Vejvoda musel řešit nebezpečný centr před branku. Domácí se rychle oklepali a zahrozili ve 12. minutě, ale ránu Rosenvalda brankář Sibera chytil. Vzápětí si naskočil Kupša na rohový kop a rozjásal nespecké fanoušky – 1:0. O chvíli později mohli jít domácí do dvoubrankového vedení, ale chybu brankáře Popelka nepotrestal. Ve 40. minutě Obermaier ve velké šanci trefil tyč hvozdnické branky. Těsně před odchodem do kabin mohli hosté vyrovnat, ale Vejvoda jim to nedovolil.Ve druhém poločase hosté přitvrdili hru a více řečnili, než hráli fotbal, který následně upadl do průměru. Přesto po hodině hry zvýšil Pavlík po závaru na 2:0. V 66. minutě se Hvozdnice mohla dostat do hry, ale Vejvoda Hlavovi penaltu bravurně chytil. Do konce zápasu již hosté svojí neukázněnou hrou usnadnili Nespekům cestu ke třem bodům.„Je paradoxem, že jsme doma odehráli nejhorší zápas, ale narozdíl od předchozích, jsme vyhráli. V první půli jsme hráli dobře a ze tří šancí proměnili jen jednu. Ve druhé půli jsme se přizpůsobili hře soupeře, začali míče nakopávat s fotbalem to moc společného nemělo. Za stavu 2:0 nás podržel Martin Vejvoda, když chytil penaltu, a tak se hosté již nedostali do hry. Hvozdničtí hráči stále míče jen nakopávali dopředu, mydlili to a byli velice nedisciplinovaní, což vycházelo již od jejich lavičky, které se neustále něco nelíbilo a stále něco vyčítali rozhodčímu,“ zhodnotil zápas a kroutil hlavou nad počínám hvozdnické enklávy trenér Nespek Václav Knížek starší.Branky: 14. Kupša, 60. Pavlík. Rozhodčí: Myška. ŽK: 1:4. Diváci: 140. Poločas: 1:0.Nespeky: Vejvoda – Myslivec, K. Kulhavý (6. Jasz), Obermaier, Pavlík – Röhrich, Burian, T. Rosenvald, Kupša – Popelka, Dixa (72. D. Jendele).PAVEL DRNEC