Před výkopem jarní části sezony 2012-13

Po podzimní části sezony ukončil své učinkování u „A“týmu trenér Petr Vorlíček, kterého nahradil Václav Knížek, který naposledy trénoval v Kostelci u Křížku. Zeptali jsme se ho na zimní přípravu, změny v kádru a ambice do jarních kol rozehrané soutěže. Zde jsou jeho slova:

„Zimní přípravu jsme zahájili na našem hřišti 12. února v cyklu úterý – čtvrtek. 19. až 23. února jsme absolvovali soustředění na pomezních boudách. Zúčastnilo se ho průběžně 14 hráčů, což při problémech s uvolňováním ze zaměstnání a ze školy, považuji za úspěch. Absolvolali jsme denně 3 tréninkové jednotky. K dispozici byla hala, souna a výřivka, což hráči plmě využívali. Po soustředění jsme opět najeli na cyklus tréninkových jednotek úterý – čtvrtek, doplněných v sobotu nebo neděli přípravným zápasem. Ty jsme všechny odehráli v Praze na umělé trávě. Výsledky těchto přípravných zápasů neodpovídají síle mužstva a to také vzledem ke změnám, ke kterým v kádru došlo. Z kádru odešli Ondřej Marušák, Kamil Kulhavý a Ondřej Mastný, kterým skončilo hostování a ze zdravotních důvodů vypadl Martin Burian. Kádr naopak posílili Petr Kupša hostování z Poříčí nad Sázavou, Aleš Hořický hostování z Louňovic a Lukáš Bialonczyk hostování z Říčan. Příležitost v přípravných zápasech dostalo všech 19 hráčů kádru, ze kterých vykrystalizuje základní jedenáctka pro jarní kola. Do soutěže chceme vstoupit dobrými výkony i dobrými výsledky, chceme hrát útočný fotbal atraktivní pro diváky.“

Přípravné zápasy:

STRAŠNICE – NESPEKY 7 : 4 ( Dixa 2, Myslivec, Rosenvald )

ŠEBEROV – NESPEKY 1 . 1 ( Dixa )

ČERNOLICE – NESPEKY 4 : 0

VYŠEHRAD „B“ – NESPEKY 6 : 5 ( Dixa 2, Rosenvald 2, Bialonczyk )

RADOTÍN „B“ – NESPEKY 3 : 3 ( Dixa 2, Kupša )