Jesenice – Nespeky

Nespeky utrpěly krutou porážku
Jesenice – V utkání I. B třídy zajížděly Nespeky do Jesenice. První poločas držely s domácími ještě krok, ale po změně stran kralovalo na hřišti už pouze jedno mužstvo. Střelecky zazářil Kmoch, autor všech čtyřech branek.

JESENICE – NESPEKY 4:0

Domácí měli raketový nástup, který zúročil Kmoch ve vedoucí branku. Hosté stačili v prvním poločase se soupeřem držet krok, jenže ani jedna ze šancí se neujala. Tu největší měl Kučera, ale jeho hlavíičku stačil domácí obránce vyhlavičkovat z opuštěné brány. V závěru půle domácí gólman Jeřábek zázračně vyrazil Pavlíkovu hlavičku mířící do šibenice. Druhé dějství měli ve své režii jeseničtí hráči, kteří postupně navyšovali skóre až na konečných 4:0. Všechny branky vstřelil Kmoch.

Branky: 2., 55., 64., 70. Kmoch. Rozhodčí: Jarolímek – Vočka, Vosolsobě. ŽK: 1/Marušák.Diváci: 70. Poločas: 1:0. Nespeky: Králíček – Párys, Nachtman, Sysel, Pavlík – Burián, Marušák, Pavelka (55. Mastný), Dixa – Myslivec, Kučera (40. K. Kulhavý).

Autor: Petr Roubíček