U13: TJ Nespeky – SK Olbramovice 1:12 (1:5)

V kategorii mladších žáků nám chyběli v podstatě všichni ty starší kluci, kteří by měli tvořit „osu“ týmu. Naproti tomu, dětí máme dost, tak dostali šanci všichni ostatní. Trenéři se rozhodli na první zápas nedělat nominaci, a tak se v kabině sešlo 15 dětí. Ve srovnání se soupeřem jsme byli o něco mladší a na hřišti to bylo vidět. Větší část zápasu se odehrála na naší polovině a soupeř svou převahu zúročil i gólově. Postupně nám nastřílel 12 gólů. Na druhé straně, my jsme se mohli z gólu radovat pouze jednou a to, když v závěru prvního poločasu snížil Matěj Beneš na 1:4.

Druhý poločas byl sice výsledkově horší, ale v naší hře bylo vidět více momentů, za které jsme mohli děti chválit. Do budoucna se ale budeme muset opět zamyslet nad nominacemi na zápas. Přeci jen takto vysoký počet dětí na zápas se ukazuje jako neefektivní, a bude potřeba hledat jiné cesty, aby si děti fotbal více užili.