B-tým: FK Bílkovice – TJ Nespeky B 3:3 (1:2)

Nespecká rezerva hrála své třetí utkání ve stejném termínu, jako toho času hrálo divizní áčko v Chebu. Do nominace béčka se tak dostali pouze 16-tiletý Adam Randa a zkušený Petr Šmejkal, jejichž výkon a přínos pro mužstvo si trenér Maršíček hodně pochvaloval. Vstup do utkání měl daleko lepší soupeř, který se hned v 1.minutě ujal vedení 1:0. Ještě do přestávky se nám ale podařilo výsledek utkání otočit, neboť ve 34., a 36.min se do statistik zapsali Oleg Sosnovec a Roman Vojkůvka. Do kabin se tak šlo za příznivého stavu 1:2 pro nás.

Bohužel v úvodu druhého poločasu nejprve vyrovnal svým druhým gólem domácí hráč Petr Srb a v 78.min vrátil svému týmu vedení Jan Farion. Čtvrt hodiny před koncem byl stav 3:2 pro domácí, a pro naše barvy to nevypadalo dobře. Ovšem o chvilku později uviděl domácí hráč druhou žlutou kartu a nám se podařilo v 86.min vyrovnat na konečných 3:3. Střelcem důležitého gólu byl opět Oleg Sosnovec.