U19: Netvořice/Krhanice – Poříčí/Nespeky 2:3 (0:0)

Dorostenci mají za sebou druhé mistrovské utkání a podruhé, co se týče výsledku, byli úspěšní. V Netvořicích vyhráli 3:2. V prvním poločase trenéři spokojení nebyli „první poločas to byla bída, byl to samý souboj a žádná kombinace“ řekl k utkání hl. trenér Pavel Borovec. Zlepšení bylo vidět až ve druhém poločase. Ten pro nás začal velmi dobře. Ještě ve 46.min se z poza vápna trefil placírkou k tyči Patrik Kulhavý a vedli jsme 0:1. „Následně se naše hra zlepšila, začali jsme dávat balon dřív od nohy, vyhýbali se soubojům, ve kterých byli domácí silní a náš herní projev se celkově zlepšil“ dodal k druhému poločasu Pavel Borovec.

V 81., a v 82.min se dvakrát po sobě prosadil Kuba Dobrý a vylepšil tak gólový účet na 0:3. V prvním případě to bylo po individuální akci středem hřiště, a druhý gól přidal hlavou po rohovém kopu. V tu chvíli to vypadalo, že je o vítězi rozhodnuto, ale krátce poté propadl míč za naši obranu a netvořický odchovanec Jakub Šembera snížil na 1:3, a v nastaveném čase přidal stejný hráč i druhý gól, ale víc už domácí nestihli.